Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Про нас

 

ЧОМУ LEFARD – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПОСУД? Розширюючи свої кордони і знання про посуд, компанія Лефард поступово вводила нові види продукції, такі як - подарунки, предмети інтер'єру, статуетки, текстиль, товари для дому та меблі, поступово розширюючи асортимент і радуючи своїх клієнтів різноманіттям і великим вибором якісної продукції.

LEFARD І СВІТОВІ БРЕНДИ Ми співпрацюємо з понад 30-ти відомими світовими брендами Європи такими, як Same Decorazione, Zucconi, Sibania, Euromarchi, Franco s.r.l, Ceramiche d'Arte, Claytan, і багато багато інших.

LEFARD HOME TEXTILEв 2018 році компанія Лефард запустила свою лінію текстилю для дому та в майбутньому планує розвивати і збільшувати асортимент. На даний момент це кухонний текстиль (скатертини, серветки, раннери), подушки, вироби з якісного гобелена і багато іншого.

LEFARD МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ - Нашу продукцію Ви також зможете придбати в нашій мережі магазинів (Адреси в розділі Контакти)

LEFARD GAPCHINSKAYA - в 2016 році компанія LEFARD підписала договір про співпрацю з відомим брендом Євгенії Гапчинської і тепер на нашій посуді красуються приголомшливі картини української художниці.

Дякую що ви з нами! З 2007 року компанія Lefard є для Вас найкращим помічником при виборі посуду і подарунків, ми раді Вашим відгукам і Вашим вибором! Даруйте з нами!