Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Хочете купити банки для сипучих продуктів?

Банки для сипучих продуктів - максимально зручний, компактний і незамінний аксесуар на кухні будь-якої господині. Не має значення в якому стилі буде виконана кухня, на її поверхнях або в шафах ви завжди знайдете різний асортимент баночок. Ці ємності економлять місце, додають естетики в зовнішній вигляд кухонного гарнітура і в цілому дозволяють навести і підтримувати там порядок. Полки різних магазинів наповнені різноманітним пропозицій для сипучих продуктів. Але навіщо витрачати час на транспорт і черги? Можна ж купити банки для сипучих продуктів в онлайн магазині Лефард. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете десятки позицій на будь-який колір і смак. Каталог складено спеціально для дівчат і жінок будь-якого віку, з різними смаками і потребами. Вибрати й купити банки для сипучих продуктів дуже легко, а якщо вам потрібна буде допомога з вибором, наш консультант обов'язково підкаже.

Банку качка скло 500 мл
Код товару: 070-737
476грн
Банка качка скло 300 мл
Код товару: 070-738
422грн
4 350грн
1 490грн
НОВИНКА
420грн
НОВИНКА
420грн
НОВИНКА
420грн
НОВИНКА
320грн
НОВИНКА
336грн
НОВИНКА
336грн
НОВИНКА
336грн
НОВИНКА
387грн
НОВИНКА
387грн
НОВИНКА
387грн
202грн
126грн
126грн
399грн
187грн
187грн
138грн
АКЦІЯ
138грн
1 393грн

Які переваги покупки банки для сипучих продуктів:

  • Удобство – банка створюється так, щоб з нее було зручно висипати любу сипучую суміш (муку, цукор, крупи), і нічого не просипалося на столешницу.
  • Продуманість – ці тари створюють спеціальні форми, завдяки чому, в емкость поміщається більше спецій, круп, інгредієнтів. А через щільно закриту кришку не просачиваются насекомые і пыль.
  • Естетика – в каталозі ви знайдете емкость під любу колірну гамму дизайну вашого інтер’єру. Сучасні вироби доповнюють узорами, малюнками, кольоровими варіаціями, об’ємними фігурами, декоративними кришками та ручками, виготовляють їх у вигляді незвичайних предметів – тварин, птахів і т.д.
  • Вигода – дуже часто виробники пропонують на вибір відразу комплекти банок для сипучих продуктів. Такі ціни ви можете купити в інтернет-магазині Lefard. Покупати банки для круп відразу наборами набагато вигідніше і ефективно.
  • Упорядочність – на більшості блюд для сипучих продуктів зручно клеити власноручні наклейки з лічильними пометками. Даний вид кухонної утварі допомагає хозяйкам наводити порядок і лад на своїх кухнях.

На сторінках магазину Lefard ви знайдете банки з різних матеріалів:

  • Із стекла – утонченная и нежная посуда. У нашому каталозі така позиція доповнюється декоративною ідеєю.
  • З керамики – унікальний дизайн виробів. В асортименті керамічні баночки з різними малюнками, узорами та декором. У такому матеріалі на сайті ви знайдете багато варіантів комплектних наборів банок для сипучих продуктів.
  • Із фарфора – матеріал ізисканий, для любителів сучасних кухонь. З металу – придає столу індивідуальність, законченність та елегантність, підтверджуючи, що практичність може прекрасно поєднуватися з естетичностю.
  • Із пластика – якщо хочеться навести порядок на кухні і не переплатити лішнього.
  • Із комбінованих матеріалів – це окремий вид сучасного тренду. Самий ходовий – стекляні цилиндрические баночки з бамбуковими кришками.

Це відмінний вибір як для покупки у власному гнездишко, так і в якості подарунка на день народження або новоселье, за прикладом. Ціни на банки для сипучих продуктів в онлайн-магазині Lefard стартують від 81 грн. Ви сміло можете починати покупки і не боятися ценоутворення. Як ви бачите, немає причин для того, щоб показати себе в такій потрібній і корисній покупці. Переходьте на сторінку онлайн-магазину посуди та декору Lefard за новинками в світі домашнього уюта.