Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Купити грошові талісмани

Грошові талісмани - це невеликі декоративні вироби, наділені особливим сенсом та енергетикою і здоровим глуздом. Головне, щиро вірити в те, що грошовий талісман дійсно вам принесе удачу і достаток, тоді він спрацює найкращим чином і ви помітите ефект дуже швидко. Гаманцеві миша або грошовий бик, кольору срібла і золота - в каталозі онлайн-магазина Lefard ви зможете підібрати і купити грошові талісмани на будь-який смак, колір і бюджет.

37грн
37грн
37грн
НОВИНКА
37грн
НОВИНКА
37грн
37грн
37грн
37грн
37грн

Як працюють грошові талісмани?

Як ми вже згадували вище, найбільша сила талісмана в щирій вірі в нього свого володаря. Це одна з причин, чому грошові талісмани прийнято дарувати тільки в близьких або бізнес колах, коли ви точно впевнені, що майбутній володар талісмана буде цінувати цей подарунок і використовувати його не тільки фізично, а й енергетично, вкладаючи в талісман певний настрій.

Ось кілька порад для тих, хто хоче посилити ефект свого талісмана для залучення достатку:

  • Зберігайте талісман в гаманці або в тому місці, де зазвичай тримаєте купюри і монети, якщо купити грошовий талісман і покласти його просто на полицю, результату може і не бути;
  • Намагайтеся не розповідати навіть найближчим людям про те, що у вас з'явився такий атрибут, а інакше ризикуєте «наврочити» свою удачу і ефект буде знижений;
  • Відвикайте від звички рахувати чужі гроші, підраховувати в розумі, скільки хто заробляє, так як талісман для поліпшення добробуту не працюватиме у того, хто не вміє контролювати свої думки, емоції і вчинки;
  • Ведіть облік доходів і витрат, адже гроші люблять рахунок і люблять упорядкованість, постійно пускаючи гроші «на вітер», ви ризикуєте так і залишитися на колишньому рівні, а ось якщо навчитеся контролювати свої витрати і грамотно розпоряджатися фінансами, тоді достаток прийде до вас набагато швидше і легше;
  • Навчіться відкладати і накопичувати гроші, причому краще робити це регулярно і купюрами однакових номіналів, тоді якраз ваш грошовий талісман може допомогти розширити можливості накопичення.

І останнє за списком, але не за важливістю - любіть гроші щиро, але спокійно. Не потрібно впадати в крайності і концентрувати всі свої думки і дії тільки на зароблянні або витраті грошей. Любіть гроші так само, як любите погоду за вікном. Це те, що оточує нас кожен день, це важливий інструмент, але не варто на ньому зациклюватися.

Якщо весь фокус уваги змістити тільки на заробляння, гроші можуть витратитися на щось непідвладне вам, на якісь різкі обставини, ситуації, проблеми зі здоров'ям. А якщо, навпаки, весь час витрачати і витрачати, не накопичуючи і не даючи можливості грошам якийсь час «пожити» в гаманці, в такому випадку, достаток буде залишатися нестабільним.

Грошовий талісман - це важливий і дійсно чарівний атрибут, який може спрацювати найнесподіванішим чином. Є багато випадків, коли після покупки такого оберега, людина багатіла за лічені тижні-місяці. Все в ваших руках, головне, ще до того, як станете володарем талісмана, перегляньте своє ставлення до грошей.