Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0
Ялинка Валерія 240 см
Код товару: 003-943
19 818грн
3 481грн
4 118грн
Ялинка Белла 2,7м.
Код товару: 003-968
29 263грн
9 775грн
1 450грн
3 800грн
13 485грн
18 695грн
28 965грн
9 865грн
14 300грн
19 865грн
8 345грн

Купити штучну ялинку

Штучна ялинка - головна героїня новорічних і різдвяних свят, особливо для тих, хто піклується про навколишнє середовище і не бажає підтримувати нещадну вирубку лісів. І якщо раніше такі їли за зовнішнім виглядом сильно відрізнялися від живих хвойних красунь, то зараз можна знайти і купити ялинку штучну, яка візуально буде виглядати так, як справжня. У каталозі інтернет-магазину Lefard ви знайдете різні варіанти штучних новорічних дерев на будь-який смак і бюджет.

Як вибрати і купити штучну ялинку?

З кожним роком з'являється все більше і більше моделей штучних ялинок, які максимально наближені за зовнішнім виглядом до цього хвойному дереву. Ця тенденція не може не радувати, адже у людей є багато способів прикрасити свій будинок без шкоди планеті і природі.

Замовляючи штучну ялинку в онлайн-магазині Лефард, ви можете бути на 100% впевнені в бездоганній якості кожного декоративного елемента. Сучасні технології дозволяють виготовляти довговічні і міцні штучні новорічні дерева, які прослужать багато років і не втратять початкової пишності і густоти гілок.

Що стосується критеріїв вибору новорічних ялинок, то тут все залежить від ваших уподобань і планованого місця, куди ви хочете поставити цей декоративний святковий атрибут. Є ще кілька важливих факторів, які варто врахувати ще до того, як ви визначитеся з вибором ялинки.

Отже, якщо ви вирішили купити новорічну штучну ялинку і плануєте використовувати її не один рік, рекомендуємо врахувати кілька простих моментів:

  • Габарити дерева залежать від площі приміщення. Не варто купувати найвищу, широку і густу ялина, якщо вона займе половину вашої кімнати. По-перше, це не практично і принесе чимало дискомфорту домашнім, по-друге, це не буде виглядати естетично, приміщення візуально може здаватися більш «важким» і нагромадження, ніж є насправді. І по-третє, для великогабаритних хвойних красунь буде потрібно додаткове місце для зберігання, щоб до наступного Нового року вона виглядала так само акуратно і розкішно, ніби ви її тільки купили.
  • Велике дерево вимагає більше іграшок. Цей фактор теж не можна списувати з рахунків, адже якщо у вас є місце для величезної новорічного дерева, висотою 2,5 м, але при цьому запаси іграшок невеликі, краще зупинитися на менш габаритних ялинках. Або заздалегідь продумайте потрібну кількість новорічних прикрас і куль, щоб ваше штучне дерево виглядало просто чарівно.
  • Тип і колір штучного дерева під ваші ідеї. Асортимент новорічних ялинок в інтернет-магазині Lefard порадує навіть самого вправного естета. Тому якщо ви хочете привнести в свій інтер'єр більше родзинки і оригінальності, придивіться до незвичайних забарвлень, позолоті або ялинкам з приклеєними декоративними шишками, ягодами.

Як бачите, способів прикрасити своє житлове простір до Нового року більш, ніж достатньо. Штучна ялинка - це відмінна альтернатива справжнім деревам, яка вірно прослужить вам багато років і буде радувати всю сім'ю без найменших докорів сумління за збереження природи.