Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Вирішили купити ключницю?

Ключниця - один з найнеобхідніших аксесуарів сучасності. А інакше доводиться витрачати дорогоцінні хвилини на пошуки потрібної пари ключів перед виходом з дому. Для економії своїх нервів і часу, рекомендуємо підібрати і купити в інтернет магазині стильну і дуже практичну ключницю.

397грн
674грн
671грн
674грн
671грн
671грн
773грн
671грн
671грн
671грн
674грн
674грн
664грн
679грн
674грн
667грн
703грн

Ключниця - як вибрати?

Самий універсальний і довговічний варіант - це настінний ключниця-картина з дерева. Такий аксесуар виконує відразу кілька функцій: хранитель ключів і інших важливий дрібниць, а також прикраса інтер'єру будинку. У нашому каталозі ви знайдете більш 20 найменувань ключниць, що відрізняються зовнішнім оформленням, кількістю секцій і наявністю гачків. При виборі цієї практичною штучки для свого будинку або на подарунок продумайте скільки ключів або зв'язок будуть зберігатися всередині ключниці. Від цього залежить кількість необхідних гачків або секцій, якою повинна володіти ідеальна для вас настінна "помічниця". В каталозі онлайн магазину Lefard ви знайдете безліч варіантів, як секційних, так і цілісних ключниць, виготовлених з міцного і довговічного дерева.

Ось кілька товарів з нашого магазину, що користуються особливою популярністю серед покупців:

  • Ключниця з морською тематикою - повісивши такий аксесуар на стіну передпокої, ви завжди будете виходити з дому в піднесеному настрої, адже вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошуки ключів, та й морські мотиви надихають.
  • Ключниця «Сім'я» - якщо вам здається, що в передпокої недостатньо затишку і відчуття сімейного вогнища, вибирайте саме цей варіант. До речі таке пристосування для зберігання ключів може ще стати і домашньому міні-сейфом, тому що виглядає як повноцінна красива картина.
  • Ключниця «Нічне місто» - якщо ви хочете купити ключницю в інтернет магазині Lefard, яка складається з секцій, одна з найстильніших рішень - картина з відсіком для зберігання ключів.

Але це ще далеко не весь список найменувань, які ви знайдете на сторінках нашого каталогу. Здійсніть покупку в один клік - і вирішите проблему з розкиданими ключами раз і назавжди. Доставляємо обрану продукцію в ваше найближче відділення Нової Пошти, або кур'єром прямо під двері квартири або офісу.