Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Купити скарбничку для подарунку

Коли ми стикаємося з необхідністю купувати подарунок - часто скарбничка перша приходить до нас в голову. І якщо такий подарунок здається вам неоригінальним і позбавлена ​​душі - ви просто не ознайомилися з асортиментом інтернет-магазину Лефард. Це універсальний подарунок для будь-якого віку. Використання скарбнички надихає накопичити більше грошей і нагадує людині про його цілі, яких він хоче досягти. Скарбничка - це не тільки практична річ, але і симпатичний сувенір, який прикрашає квартиру. В каталозі Лефард представлений великий вибір скарбничок на будь-який смак і гаманець. Доставка по Києву і Україні.

350грн
Скарбничка Равлик
Код товару: 366-062
146грн
Скарбничка, 13х10х12 см
Код товару: 39-233
168грн
76грн
118грн
100грн
244грн
1 047грн
Скарбничка Пес, 25 см
Код товару: 574-043
1 079грн
2 813грн
291грн
174грн
64грн
165грн
Скарбничка, 13х17 см.
Код товару: 872-001
270грн
Скарбничка,15х10 см.
Код товару: 872-003
245грн
Скарбничка, 10х11 см.
Код товару: 872-004
146грн
Скарбничка, 14х14 см.
Код товару: 872-005
259грн
Скарбничка, 18х14 см.
Код товару: 872-006
270грн
Скарбничка, 14х12 см.
Код товару: 872-007
240грн
Скарбничка, 10х12 см.
Код товару: 872-009
139грн

Оригінальні скарбнички

Скарбничка – універсальний подарунок для будь-якого віку та з будь-якого приводу. А ще це чудовий спосіб доповнити інтер'єр і привнести до нього більше яскравих фарб, або, навпаки, лаконічності та мінімалізму. Чи вірити в магічні властивості скарбничок і в те, що по фен-шую вони притягують кошти, вирішувати вам. Але в одному ми можемо вас точно запевнити: збирати гроші, використовуючи цей предмет стає набагато цікавішим і приємнішим. Купити скарбничку в онлайн-магазині Lefard можна від топових виробників Індії, України та бюджетніші, але не менш якісні моделі з Китаю.

П'ять причин обрати та купити скарбничку

У кожного знайдуться свої аргументи за чи проти цього предмета. Але як би там не було, скарбнички – потрібний і практичний аксесуар. Саме тому його найчастіше вибирають на подарунок близькому, колезі або навіть бізнес-партнеру (для цієї мети є окремий розділ вишуканих фігурок зі шкіри чи порцеляни).

Дізнавшись наступні п'ять особливостей скарбничок, найімовірніше, вам відразу ж захочеться обзавестися цим предметом:

  1. Цікавий спосіб накопичення - якщо ви все ніяк не привчіть себе відкладати гроші, навіть дрібницю з кишені, приходячи додому. Змініть підхід і почніть використовувати одну з наших скарбничок. Веселі фігурки або лаконічні баночки (є навіть із автоматичним підрахунком монет) з перших секунд захоплять вас і мотивують кинути пару купюр чи копійок у відповідний отвір.
  2. Ідеальний варіант подарунка – гроші оточують нас завжди, тому якщо ви надихнете знайомого чи близького відкладати потрібні суми та подаруєте спеціальний для цього предмет, він тільки скаже за це спасибі. До того ж ви легко зможете підібрати та купити скарбничку для подарунка у відповідному дизайні.
  3. Вишуканий аксесуар в інтер'єр – особливо, якщо ви зупинитеся на високоякісних моделях зі шкіри чи порцеляни. Якщо у вашому будинку є маленькі діти або цікаві тварини, зверніть увагу на більш практичні варіанти із пластику, полістоуну або кераміки.
  4. Можливість прищепити звичку дітям – повірте, будь-яка дитина залишиться у захваті від такого способу накопичення. Привчити маленького непосида відкладати гроші дуже просто, якщо подарувати йому веселу скарбничку у вигляді жаби, кота, мишеня та інших тварин. А доросліші діти оцінять стильні скарбнички у вигляді фотоапарата, книги або ретро магнітофона.
  5. Предмет, що підкреслює індивідуальність – у нашому каталозі можна знайти та купити скарбничку під будь-які уподобання. Мандрівників не залишить байдужими модель у вигляді фотокамери, ласунів побачить скарбничка у вигляді плитки шоколаду, а колекціонерів – вишуканий виріб із візерунками у вигляді сов, котів та слонів.

Кожен вкладає свої настрій, цілі та принципи використання скарбнички. Але головна ідея цього аксесуара полягає в здобутті однієї з найкорисніших і найпотрібніших у сучасному світі звичок - накопичувати гроші. Як тільки ви бачитимете цей предмет на столі або полиці, ви зможете згадувати заради чого ви почали накопичувати кошти, яка велика мета на горизонті і чому не варто зупинятися на півдорозі.

Рекомендуємо не відкладати замовлення в довгу скриньку і купити скарбничку в онлайн-магазині зараз. Доставка здійснюється в будь-яку точку країни службою Нової Пошти.