Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Купити питний посуду в Києві 

Шукаєте витончені келихи на весілля або просто хочете освіжити атмосферу за сімейним столом? З питним посудом компанії Лефард це більш ніж доступно. Виберіть товар, який сподобався і оформіть замовлення всього за кілька хвилин. Графіни, глечики, келихи, фужери, склянки чарки - тут ви знайдете тільки кращі екземпляри, в якості яких можна бути впевненим.

 

Питний посуд для ресторану і вдома

Для будь-якої господині важливо не тільки вразити гостей якістю і вишуканістю приготування страв, але також здивувати їх неперевершеною сервіровкою столу. Питний посуд - це те, що доповнить вашу обстановку. Подача страв і напоїв відіграє вагому роль. Адже значно приємніше випити пару ковтків вина з розкішного скляного келиха. Це відразу додасть вам аристократизму і елегантності.

Більш того, компанія Лефард пропонує своїм клієнтам і інші варіанти питного посуду:

Також в цьому розділі ви знайдете цілі набори для подачі будь-яких напоїв. Lefard презентує різноманітність дизайнерських пляшок для подачі алкоголю різних форм і обсягів: можна навіть придбати винну бочку на 3 літри. Ви також знайдете підставки для пляшок і відкривачки, які виглядають як справжні витвори мистецтва.

Все це легко може стати вашим - досить просто придбати товар в магазині або замовити його на сайті компанії Лефард.