Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Купити подушку за доступними цінами

М'які і красиві подушки - ключові елементи декору, які задають настрій і затишок у всьому будинку. А ще краще, коли декоративних подушок багато і ви можете їх змінювати в залежності від пори року, святкового приводу або просто за бажанням.

354грн
354грн
494грн
494грн
390грн

Які краще подушки купити?

Тут все, перш за все, залежить від ваших особистих переваг і від того, в якому стилі оформлений ваш інтер'єр. Якщо вам більше подобаються прості речі, без візерунків і яскравих забарвлень, тоді вам неодмінно припадуть до душі наші декоративні білі подушки з ледь помітним срібним люрексом. Як тільки ви захочете чогось більш яскравого, можна завжди придбати змінні наволочки на подушку в магазині Lefard. У нас в каталозі ви знайдете святкові новорічні наволочки, або більш повсякденні варіанти з різноманітними візерунками. Віддаєте перевагу яскравим подушкам з малюнком? Подушки з бахромою, елементи декору в формі серця або м'які подушки з зручними стрічками для кріплення на стілець - загляньте в категорію "Текстиль" на нашому сайті, і ви однозначно знайдете те, що шукали.

Де купити подушки за доступною ціною?

Якою б гарною і оригінальною не була б сподобалася вам подушка, ви однозначно не хочете за неї переплачувати, чи не так? Саме тому наш онлайн-магазин текстилю Lefard формує лояльну і доступну цінову політику на весь асортимент товарів.

Ми співпрацюємо з топовими фабриками і виробниками, власноруч перевіряємо кожну одиницю продукції, але це не заважає нам зберігати прийнятну для різних категорій населення вартість. У нашому магазині ви зможете замовити і купити за доступною ціною декоративні подушки та інші елементи текстилю в будь-якому місті України.