Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Співпраця з Лефард:

1.    Що б зробити замовлення на сайті, Вам необхідно наповнити кошик та оформити замовлення, вказавши всі свої коректні дані. Це необхідно для підтвердження замовлення менеджером і вказівки коректних даних для відправки.
2.    Доставка замовлень здійснюється виключно компанією «Нова Пошта», доставку оплачує одержувач за тарифами компанії-перевізника.
3.   Є 2 варіанти оплати замовлення:  повна передоплата на карту ПриватБанку або ж оплата на пошті при отриманні замовлення.
4.    Замовлення,  що надійшли,  оброблені менеджером і оплачені до 15:00,  їдуть на наступний робочий день.
5.    Замовлення,  які надходять пізніше 15:00, будуть оброблені менеджером на наступний робочий день.
6.    Накладна Нової Пошти з'явиться в базі на наступну добу після відправки.  Якщо накладна Вам ніде не висвітилася,  повідомте менеджеру,  можливо, сталася помилка при заповненні накладної кур'єром Нової Пошти.
7.    При отриманні замовлення в разі пошкодження товару, повідомите, будь ласка, менеджера про це і по можливості, складіть акт прийому-передачі на пошті. (Це наше прохання, за виконання якої, ми будемо Вам шалено вдячні)
8.    ВПовернення і заміна товару в разі браку або бою, відбувається за рахунок інтернет-магазину.
9.    Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 і до 18:00. Субота, неділя та державні свята у нас вважаються вихідними днями. Телефонуйте і пишіть, будь ласка, тільки в робочий час.