Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Купівля декоративних статуеток (фігурок) тварин

Фігурки тварин - простий і ефектний спосіб привнести в квартиру нотки єдності з природою. У нашому каталозі ви знайдете великий вибору статуеток тварин з порцеляни, кераміки і полистоуна: великий вибір тварин в реалістичному дизайні або химерної форми. Всі фігурки виготовлені відповідно до анатомічними особливостями. Статуетка тварини може мати метафоричний сенс: наприклад, слон є символом довголіття, а сова асоціюється з мудрістю. Це не тільки миле прикраса, а й прекрасний подарунок для близьких і друзів.

1 073грн
НОВИНКА
1 219грн
НОВИНКА
1 804грн
НОВИНКА
1 292грн
НОВИНКА
393грн
1 536грн
1 229грн
НОВИНКА
638грн
НОВИНКА
432грн
1 687грн
НОВИНКА
1 833грн
2 292грн
912грн
799грн
799грн
285грн
192грн
805грн
3 371грн
3 371грн
4 491грн

Кожна людина прагне зробити свій інтер'єр не лише затишною, не ще й оригінальною. У цьому питанні безліч рішень і не обов'язково це щось фундаментальне. Звичайно, оздоблювальні матеріали та меблі, визначають стиль інтер'єру, але роблять його закінченим та гармонійним, дрібні деталі. Серед цікавих рішень декоративних елементів, особливе місце займають статуетки, адже їх можна зустріти у житлі холостяка, квартирі великих сімей з дітьми чи людей похилого віку.

Стильні статуетки тварин з різних країн

Інтернет-магазин "Lefard" пропонує статуетки тварин купити та привнести у своє житло щось ексклюзивне. Відразу скажемо, у нас не банальні сувеніри, які Ви спокійно можете придбати у найближчій лавці чи ринку. Наш асортимент представлений стильними та нетривіальними виробами від виробників з Італії, Малайзії, Китаю та України. Ми безпосередньо працюємо з ними, тому Ви отримаєте декоративні прикраси за найнижчою ціною в Україні. Ще більше покращать цінові пропозиції – акції та знижки магазину.

Допоможемо купити фігурки тварин найстильніші та символічніші

Статуетки несуть у собі різний зміст і прикраса не єдине завдання виробів. Тому, доглядаючи ці декоративні елементи, необхідно визначити собі основні критерії. Це:

  • призначення;
  • матеріал;
  • розмір;
  • ціна.

У нас Ви можете купити невеликі статуетки тварин, які будуть піднімати настрій, перебуваючи на столі біля комп'ютера. А є й дуже значні вироби, які точно відразу приковують до себе увагу і створюють особливу атмосферу.

Консультанти магазину допоможуть підібрати вироби, які людина хотіла б бачити у своєму серванті або на підвіконні. Наші товари розбиті на тематичні категорії: релігійні та весільні статуетки, фігурки ляльок тощо. Але саме статуетки тварин є найбільш універсальними, адже вони будуть актуальними незалежно від стилю дизайну інтер'єру, сезону чи кількості, що мешкає у квартирі людей. Вироби завжди принесуть позитивні емоції, а можливо, і ще якісь дивіденди. Кожен представник фауни несе у собі особливий символізм.

У будь-якому будинку потрібний достаток і багатство, тоді Вам обов'язково потрібно купити статуетку собаки, дракона або оленя. Хочете більше любові та відданості в сім'ї, її точно принесуть наші лебеді. Слони подбають про довголіття та здоров'я, а сова привнесе до будинку мудрість та розважливість. За почуття гумору та гострий розум відповідають мавпи, а за грацію та швидкість – коні. Ви можете зібрати цілу колекцію і, без сумніву, вже через деякий час відчуєте метафоричний вплив наших виробів.

Оригінальність декоративних статуеток на висоті

В інтернет-магазині "Lefard" зібрані дизайнерські рішення, тому тут Ви можете купити статуетки тварин у різному виконанні. Це класичні представники флори, де точно передаються анатомічні особливості тіла. Ну і звичайно химерні декоративні сувеніри, які підкреслять нетривіальність та вишуканість смаку, а також додадуть до навколишнього оточення, нотки стильного сюрреалізму. Ви завжди можете уточнити наших консультантів про призначення того чи іншого виробу.

Матеріали виготовлення

Якщо Ви зібралися фігурки на кухню тварини купити, тоді варто звернути увагу на матеріал, все ж таки там трохи інші умови, ніж в інших приміщеннях. Ми представляємо фігурки, виконані з:

  • порцеляни;
  • скло;
  • кераміки;
  • полістоун.

Актуальний для кухні останній матеріал, адже він не однорідний, не вбирає вологу та запахи. Тому звірятка залишатимуться новими, без особливого догляду за ними. Хоча і керамічні вироби відмінно поєднуються з іншими елементами декору. А порцелянові гармонійно доповнять посуд, скло допоможе візуально пограти із простором.

Фігурки тварин найкращий презент на будь-яке свято

Якщо у Вас вдома зібрані всі найважливіші представники фауни, можна порадувати ними друзів з родичами. Адже такі статуетки стануть шикарним та оригінальним подарунком, який підійде під будь-який привід. Пам'ятайте, інтернет-магазин "Lefard" фігурки тварин купити в Україні допоможе та забезпечить їх швидку доставку до будь-якого населеного пункту країни.