Пн-Пт с 9:00 до 18:00
0

Продаж текстильних виробів

Компанія Lefard також має широкий асортимент текстилю. Вас напевно підкорить якість тканини і пошиття, а також різноманітність кольорової палітри наших виробів. Купуйте текстиль від компанії Лефард і переконайтеся в якості наших товарів на власному досвіді. 

 

Купити текстиль за доступними цінами

В даному розділі представлений великий вибір текстильних виробів для всіх кімнат:

Серветки, скатертини, прихватки-рукавиці, фартухи - все те, що істотно спростить життя будь-якої господині на кухні. Серед широкого асортименту текстилю ви точно знайдете те, що потрібно саме вам. 

Ми також предоставлеям великий вибір рушників різних розмірів, кольорів і з різних матеріалів, а також можна купити супер-м'які килимки для ванної кімнати. Крім того, ви можете придбати оригінальні комплекти постільної білизни для вашої спальні. Також у продажу є подарункові набори постільної білизни, подушки.

Якість наших товарів, оригінальні забарвлення і принти, доступність цін і швидка доставка - все це не залишить вас байдужим і з порожніми руками ви точно не підете! Купити текстиль компанії Лефард можна в магазинах Києва або замовити доставку в будь-яке місто України.